LOGO ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

LOGO ÇÖZÜMLERİ

KOBİ ÜRÜNLERİ

LOGO GO 3 LOGO START NETSİS 3 ENTEGRE

Rekabete ayak uydurmak isteyen girişimciler, pratik ve kolay kullanımlı Logo KOBİ Çözümleri ile profesyonel hayatta sağlam adımlar atarken, bu çözümlerin sağladığı yüksek performansla verimliliklerini artırabiliyor.

Geliştirilebilir modüler yapısı sayesinde işletmelerin büyümelerine uygun bir ortam sunan, iş yaşamındaki evrelerde daima yanlarında olan Logo KOBİ Çözümleri, düşük sahip olma maliyetleriyle farklı ölçekteki KOBİ’ler tarafından tercih ediliyor.

Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerdeki temel iş süreçlerini verimli şekilde yöneten Logo KOBİ Çözümleri, pek çok lider firmanın süreçlerini hızlandırarak, büyümek için ihtiyaç duydukları çevikliği sağlıyor.

Logo KOBİ Çözümleri; satış yönetimi, malzeme ve tedarik yönetimi, müşteri taleplerine daha hızlı cevap verme, müşteri bilgilerini saklama ve yönetme, finansal açıdan uluslararası standartlara uyum ve insan kaynakları yönetimi gibi süreçlerin uçtan uca entegre bir yapıda yürütülmesi sayesinde hataları minimuma indirirken, veri bütünlüğünü güçlendirerek KOBİ’lerin kurumsal gelişimini de hızlandırıyor.

ERP ÜRÜNLERİ

JGUAR3 TIGER3 TIGER3ENTERPRISE NETSIS3ENTERPRISE NETSIS3STANDART

Logo ERP çözümleri, bir işletmenin Muhasebe ve Finans Yönetimi, Üretim Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Proje Yönetimi, Üretim Planlama, Bakım Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Talep Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi ve Dış Ticaret Yönetimi gibi tüm fonksiyonlarını ve müşteriler, iş ortakları ve tedarikçilerinden oluşan tüm ekosistemini etkin yönetme becerisine ve gelişmiş entegrasyon yeteneklerine sahiptir.

Kalite standartları çerçevesinde sürekli geliştirilen Logo ERP çözümleri, tüm kurumsal süreçlerin önceden tanımlanmış standartlar çerçevesinde, güvenli bir platforma taşınmasını, yönetilmesini ve denetlenmesini sağlamaktadır.

Orta ve büyük ölçekli, ticaret, dağıtım, hizmet gibi alanlarda faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçları esas alınarak geliştirilen Tiger 3 ürünü firma süreçlerinin en etkin şekilde yönetilmesini sağlarken; üretim planlama, üretim, kalite kontrol süreçleri olan ve daha büyük ölçekteki işletmeler Tiger 3 Enterprise ile bütünleşik şekilde tüm üretim, ürün maliyeti ve stok süreçlerini yönetebilmektedir.

Java platformunda geliştirilen, merkezi kuruluma ve esnek lisanslama seçeneklerine sahip yeni nesil iş yönetim platformu j-guar 3; etkin ve çevik bir ERP çözümünün avantajları ile geleceğin teknolojilerini bugünden kullanmak isteyen kurumsal işletmeler için sunulmaktadır.

Bunun yanında Netsis ürün grubunda yer alan Netsis 3 Standard, orta ölçekli işletmelerin farklı ihtiyaçlarına yönelik modüler yapısı, yabancı dil desteği,çoklu para birimi gibi birçok teknolojik özelliğiyle cevap verirken; daha kapsamlı ihtiyaçları olan orta ölçekli ve büyük ölçekli işletmeler ile holding yapısındaki çok işletmeli kuruluşlara kadar çözüm sunabilen Netsis 3 Enterprise ise, işletme/holding mantığı, Oracle veritabanı desteği, çoklu dil desteği, satır bazlı güvenlik uygulaması, dinamik kodlama desteği (kurumlara özel uyarlama için yazılım geliştirme ortamı) ve uluslararası muhasebe standartları gibi özellikleri ile ERP çözüm kümesi sunmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI ÜRÜNLERİ

Sağa Dayalı Resim Sağa Dayalı Resim Sağa Dayalı Resim Sağa Dayalı Resim Sağa Dayalı Resim

İnsan kaynakları; firmaların ürün ve hizmet üretmek amaçlı sahip olduğu kaynaklardan en önemli kaynaktır. İnsan kaynakları, personel ile örgütlenmeyi, stratejik kararlar ile yapılandırmayı ve performans değerlendirme ile ödüllendirmeyi içerir.

İnsan Kaynakları Yazılımları personelin, eğitim, yetenek, kıdem, maaş bilgileri ve performans yönetimini içerir. Bu yazılımlar ile personelin işe yerleştirilmesi ile birlikte başlayan, bordro hesaplamaları ile devam eden performans değerlendirmesi ile sonuçlanan tüm süreci takip edebilirsiniz. Üreteceğiniz analizler ile de sahip olduğunuz insan gücünü kapsamlı bir şekilde analiz ederek, personelinizin kariyer planlamasını yapabilir, işletmeniz için insan kaynağı açısından risk yaratacak durumları kolayca öngörebilirsniz.

Performans yönetiminin temeli gelişim ve ödüllendirmedir. Ayrıca çalışanların belirli bir dönemdeki fiili başarı durumları ile birlikte taşıdıkları gelişim potansiyellerini de ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Bu sayede organizasyonun etkinliği ve karlılığı artar, hizmet ve üretim kalitesi gelişir, eğitim ihtiyacı daha kolay ve doğru biçimde belirlenir. İnsan Kaynakları Planlaması için gerekli bilgiler daha güvenilir şekilde elde edilir ve stratejik kararların alınmasını kolaylaştırır.

Logo, sunduğu İnsan Kaynakları çözümleri sayesinde firmaların verimli insan gücü ile misyon ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı, işgücü maliyetlerini azaltmayı hedefler.

Logo’nun geliştirdiği j-guar 3 HR; web tabanlı ve modüler yapısı, kapsamlı ürün özellikleri, detaylı analiz olanakları, işletmenizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen esnek yapısı ile Personel Yönetimi, İşe Alım Yönetimi ve Portalı, Kariyer / Eğitim Yönetimi, Performans Yönetimi, Çalışan Portalı /Intranet, Ücret Yönetimi / Borç-Alacak Yönetimi, İzin Yönetimi, Özlük Yönetimi gibi insan kaynakları süreçlerinizi işletmenize artı değer sağlayacak şekilde yönetmenize olanak sağlar.

Web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ve güçlü entegrasyon seçenekleri ile Tiger HR, İnsan Kaynakları süreçlerinize hız katarken, verimliliğinizi arttırır ve rekabet üstünlüğü sağlar. Yenibiris.com ve Linkedin.com ile entegre yapısı sayesinde şirketinize özel portala üye olmuş adayların en güncel profillerini Tiger HR üzerinden görüntüleyebilir, online ilan yayınlayabilir ve başvuru alabilirsiniz. Tiger HR ile Özlük, İşe Alım, Eğitim, İşçi Sağlığı, İzin, Performans Değerlendirme, Anket ve Organizasyon Yönetimi süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. İşe Alım ve Çalışan Portalleri sayesinde adaylarınız ve mevcut çalışanlarınız ile iletişiminizi ve etkileşiminizi artırabilirsiniz. İşçi Sağlığı modülü içerisinde yer alan e-Reçete özelliği ile 1 Ocak 2018’den itibaren yürürlüğe girecek uygulama kapsamında işyeri hekimlerinizin e-Reçetelerini kolayca hazırlayabilirler.

Bordro Plus; Tiger HR, GO 3, Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise çözümleri ile entegre çalışabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır. Temel modül olan, Sicil Yönetim'i üzerine, istenilen zamanda, Ücret Simulasyonu modülü de alınarak uygulamayı zenginleştirilme olanağı sunar. Tüm işletmelerin ve mevsimlik işçi çalıştıran firmaların Sicil ve Ücret Yönetimi konusunda gereksinimlerine cevap verir. AvivaSA ve Anadolu Hayat Emeklilik şirketleri ile entegre çalışan Otomatik Katılım Entegrasyon modülü ile sisteme girişte toplu, yeni işe girişlerde kişi bazında hesap açılışı yapabilir, kişilerin güncel durumlarını sorgulayıp, katkı payı aktarımı yapabilirsiniz. Bordro işlemlerini, yasal prosedürleri ve raporların otomasyonunu, mevzuat bilgisi gerekliliğine göre minimize ederek iş gücü tasarrufu sağlar. Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı çalışanların (4-a) tüm mevzuat ihtiyaçlarını tam olarak karşılarken esnek ve kolay bir kullanım sunar.

Netsis HR, işletmelerin insan kaynağını doğru belirlemeleri ve şirket hedefleri doğrultusunda yönetmeleri konusunda kapsamlı bir çözüm sağlar. Özlük Yönetimi, Çalışan ve Organizasyonel Bilgi ve Tarihçe Takibi, Çalışan Bilgileri, Çalışan Portali, Eğitim ve Perfomans Yönetimi, İşçi Sağlığı, İşe Alma/Yerleştirme ve İzin Yönetimi fonskiyonları ile firmaların İK süreçlerini uçtan uca yönetme imkanı tanır. Netsis HR, Netsis Bordro uygulamasıyla entegre çalışır. Web tabanlı ,modüler yapısıyla ihtiyaç duyduğunuz özellikleri kullanabilir, sistemi modüller bazında kişiselleştirebilirsiniz. Aynı zamanda İşçi Sağlığı modülü içerisinde yer alan e-Reçete özelliği ile 1 Ocak 2018’den itibaren yürürlüğe girecek uygulama kapsamında işyeri hekimlerinizin e-Reçetelerini kolayca hazırlayabilirler.

Netsis 3 Bordro’nun yasal mevzuatlara tam uyumlu yapısı ile Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı çalışanlarınızın tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir, bordro süreçlerinizi güvenle takip edebilirsiniz. AvivaSA ve Anadolu Hayat Emeklilik şirketleri ile entegre çalışan Otomatik Katılım Entegrasyon modülü ile sisteme girişte toplu, yeni işe girişlerde kişi bazında hesap açılışı yapabilir, kişilerin güncel durumlarını sorgulayıp, katkı payı aktarımı yapabilirsiniz. Netsis 3 Bordro; firmanızın iş süreçlerine kolay uyarlanabilir yapısı ile normal şartlarda yoğun dikkat ve zaman gerektiren bordro işlemlerinizi zamandan tasarruf ederek, hızlı bir şekilde organize etmenize olanak sağlar. Zengin içeriği, basit ve kolay kullanım özelliği ile süreçlerinizi yönetmeye hemen başlayabilirsiniz.

Logo, İK profesyonellerini yakından ilgilendiren tüm yasal mevzuatları yakından takip ederek, çözümlerine bu yenilikleri hızla entegre eder. Otomatik Katılım ve e-reçete gibi düzenlemeler başta olmak üzere Logo İnsan Kaynakları çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!